MY LUXURY MOBİLYA

Ankara Siteler’de 1983 yılında YAĞBASAN POLYESTER olarak yılların tecrübesi ve 36 yıllık başarı hikayesi ile Ankara mobilyasının klasiği haline gelmiştir. MAHMUT YAĞBASAN firmamız ise 2017 yılında CLASSİC MOBİLYA üretimi ile kurulmuştur.

Tamamını kendi tasarladığı A’dan Z’ye üretiminde bulunduğu, kendi fabrikasından ürettiği ürünlerle; ürün çeşitliliği kalite anlayışı ve estetiğe verdiği önemle mobilya sektörüne katma değer sağlamaya devam etmektedir. Yeni 2019 kolleksiyonunda klasik modern çizgilerde ürettiği koltuk takımları yemek odası takımları ve aksesuarlarla başta Türkiye olmak üzere bir çok dünya ülkesine ihraç ediyor.

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında müşteri taleplerinin karşılanmasında ekonomik kaliteli ve zamanında hizmet üretebilmenin verdiği güç ile yoluna devam etmektedir. Arge çalışmalarına aralıksız devam eden MAHMUT YAĞBASAN farklı yaşam tarzlarına dünya standartlarına ürünler tasarlayıp ulusal fuarlarda yerini almaktadır.

Klasik Mobilya; Tutkunun Senfonisi!

Bir nota ile başlar,

Mükemmel armoni ile bir senfoniye dönüşür…

Bizim için klasik mobilyanın hikayesi bir ahşap ile başlar,

Mermer, metal, cam, kumaş ve deriyi sanattan aldığımız ilham ile yüksek şıklıkta üretiriz.

Klasik mobilya şıklığını; yurtiçi ve yurtdışı satış noktaları ile yaşam alanlarına taşırız.

Dünyanın en köklü markalarıyla yarışacak düzeydeki üretim kalitemizi ve tasarım çizgimizi, geçmişten gelen tecrübemize ve sanata olan tutkumuza borçluyuz.

ArabicEnglishRussianTurkish